Susisiekite

Komanda

Marius Čiuželis, iniciatorius

Marius Čiuželis, iniciatorius

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo steigėjas bei nemokamos draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu linijos garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija“ įgyvendintojas.

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo tikslas yra padėti tiems, kurie patys savimi pasirūpinti negali. Viena pagrindinių fondo veiklos krypčių yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kur kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų integrali ir svarbi visuomenės dalis.

www.mcwealth.lt

Kęstutis Drazdauskas, prodiuseris

Kęstutis Drazdauskas, prodiuseris

Kino gamybos įmonės UAB „Artbox“ įkūrėjas Nepriklausomų prodiuserių asociacijos bei Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybų pirmininkas, Vilniaus kino biuro stebėtojų tarybos pirmininkas, Kino politikos tarybos prie LR kultūros ministerijos, Lietuvių kino akademijos ir Europos prodiuserių klubo valdybų narys, roko grupės „Skylė“ fleitistas bei vokalistas.

„Artbox“ – viena sėkmingiausių kino gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė, bendradarbiaudama su Kanados, Japonijos, Olandijos, Armėnijos, Lenkijos, Suomijos, Latvijos ir kitų šalių kino gamintojais, sukūrė jau daugiau nei 15 ilgametražių bei trumpametražių filmų.

www.artbox.lt

Edita Kabaraitė, režisierė

Edita Kabaraitė, režisierė

Ilgametė kino filmų, televizijos projektų, reklamų ir video klipų režisierė bei bendraautorė. Jos kūrybinį bagažą sudaro kelios dešimtys įvairių režisūrinių darbų tarp kurių – dviejų dalių dokumentinis filmas apie Lietuvos Prezidentą Valdą Adamkų bei vaidybinis filmas „Valentinas vienas“.

Monika Požerskytė, fotomenininkė

Monika Požerskytė, fotomenininkė

Jaunosios lietuvių fotografų kartos atstovė, Vilniaus dailės akademijoje studijavusi fotografijos ir medijos meno studijų programose. Monika dalyvavo daugiau nei 30 grupinių parodų Lietuvoje bei užsienio šalyse ir jau daugiau nei 10 metų dirba socialinės ir komercinės fotografijos srityse, bendradarbiauja su žinomais Lietuvos mados dizaineriais, leidiniais, reklamos agentūromis, verslo kompanijomis.

www.pozerskyte.com

Rytis Kurkulis, operatorius

Rytis Kurkulis, operatorius

Muzikinių vaizdo klipų ir vaidybinių bei dokumentinių filmų autorius, daugiau nei 10 metų bendradarbiaujantis su daugeliu Lietuvos audiovizualinės produkcijos kūrėjų bei gamintojų. Taip pat – Lietuvos kino operatorių asociacijos narys. Naujausias jo darbas – visą Lietuvą sužavėjęs vaidybinis filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“.

http://mandala-pictures.eu/rytiskurkulis-video

Eimantas Belickas, montažo režisierius

Eimantas Belickas, montažo režisierius

Montažo režisierius Eimantas Belickas – daugybės vaidybinių ir dokumentinių, edukacinių filmų, reklaminių, muzikinų video klipų, režisierius, montažo režisierius bei muzikos autorius.

Vienas ryškiausių jo montažo darbų – Kristinos Buožytės filmas „Kolekcionierė“. Šiuo metu E. Belickas režisuoja savo pirmąjį ilgametražį vaidybinį-dokumentinį filmą „Tumo kodeksas“. Taip pat jis daugeliui pažįstamas ir kaip muzikantas, grojantis kartu su Andriumi Mamontovu.

Martynas Bialobžeskis, kompozitorius

Martynas Bialobžeskis, kompozitorius

Menininko kūryba kyla iš keturių šaltinių: muzikos teatrui, akademinės ir elektroninės muzikos bei specifinio garso paieškos. Dar studijuodamas M. Bialobžeskis pradėjo jungti akademinę ir populiariąją muziką, jo kūriniai skambėjo šiuolaikinės muzikos festivaliuose, pelnė Lietuvos kompozitorių sąjungos apdovanojimą.

www.soundcloud.com/martynas-bialobzeskis

Gileta Kierienė, projekto koordinatorė

Gileta Kierienė, projekto koordinatorė

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo projektų vadovė, inicijuoja ir koordinuoja organizacijos nacionalinių bei tarptautinių projektų ir programų įgyvendinimą.

 


Justė Michailinaitė, komunikacijos prodiuserė

Justė Michailinaitė, komunikacijos prodiuserė

Ryšių su visuomene specialistė, inicijuojanti bei vykdanti įvairius kino ir kultūros projektus.

Karolina Drigotaitė, komunikacijos koordinatorė

Karolina Drigotaitė, komunikacijos koordinatorė

Žurnalistė, redaktorė, ryšių su visuomene specialistė, prisidėjusi prie įvairių projektų ir iniciatyvų viešinimo.

Ieva Gylytė, herojų koordinatorė

Ieva Gylytė, herojų koordinatorė

Kastingo projektų vadovė įmonėje „Editos kastingas“, prisidėjusi prie įvairių TV projektų, reklamų, filmų kūrimo.

Santa Adomaitytė, dizainerė - maketuotoja

Santa Adomaitytė, dizainerė - maketuotoja

Jai gyvenime ir darbuose svarbu išlaikyti harmoniją, aiškumą, savotišką tylą, kurioje galėtų atsiskleisti detalės. Per paskutiniuosius 7 metus daugiausia dirbo su kino, socialiniais projektais ir renginiais.

Susisiekite

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas
Registracijos kodas: 303474437
Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309, Vilnius